Njoftime Martesore Falas Per Meshkuj dhe Femra

Shitet nga: MARTESA 28 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershendetje te Gjitheve*** Meshkujve Dhe Femrave pa dallim moshe qe kan Qellime Serioze qe jan Kerkim Fatit kerkim Shpirtit Binjak mos Hezito Fatin Kerko shkruaj ketu Bindu dhe Beso****VEREJTEJE i Lus Personat e Martuar mos te shkruajn vetem personat qe kan Qellim Martesen dhe me Kriju Familje perndryshe te gjith personat e Martuar qe shtiren qofte si beqar apo te ndar qysh ikemi zbuluar shum te tjer do ti zbulojm prap do ti publikojm gjitha faqet e internetit publikishte me Foto me Emer me Mbiemer ju pres me kenaqesi diskrecioni i plot per gjdo person te dhenat e juaja nuk dot shperndahen pa lejen tuaj verejtje per Meshkujt qe kerkojn Femra nga Diaspora mos te shkruajn sepse nuk ka oferta kontakto falas permes adr time te fcb ja linku https://www.facebook.com/MARTTESSA Respekte per te Gjithe ju pres me knaqesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim