OPEL ASTRA 1.6

Shitet nga: Admir 25 Qer 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet OPEL ASTRA, modeli G, 1.6 Benzin Autimatik. Posedon KLIME. Ne gjendje te rregullt teknike dhe me regjistrim RKS deri me date 30.06.2015. Me fellne 15 origjinal nga Opel. Muzike origjinal nga Opel. Shum e rujtun si nga mrenda ashtu edhe nga jasht. Ne foto jan gomat e dimrit. Posedon edhe gomat e reja te veres, te njejtat montohen ne keto fellne.

Qmimi 2600 EURO, Telefon: 044 639 727 dhe 049 639 727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim