OPEL ASTRA GE 1.7 -03

Shitet nga: Faton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Opel astra GE 1.7 74 kw,ka klim dhe eshte he gjendje teknike shum the mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim