OPEL CORSA 2009

Shitet nga: florim 01 Pri 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2009

ESHTE I REXHISTRUAR NE RKS DHE KA REXHISTRIM EDHE 10 MUAJ

ESHTE I ARDHUR NGA ZVICRRA E KEMI QE KATER VJET KETE VETUR

POSEDON GOMA TE REJA TE VERES

POSEDON KLIM

MOTORRIN E KA ME ZINGJIR ECOTEC


SHPENZIMET I KA SHUME TE VOLGA


XHAMAT ELEKTRONIK

POSEDON DY CELSA

NUK KA NEVOJ PER INVESTIM ASGJE ESHTE NE GJENDJE SHUME SHUME TE MIRE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim