OPEL VECTRA 2.0 BENZIN PLIN 99 RKS.

Shitet nga: vectra 22 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Opel Vectra 2.0 ECO TEC ,Benzin dhe plin ne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim

----Klimatronik ne funksion


PRESIM BLERS SERIOZ NE NR KON 044 954 733.
TAG TAG TAG TAG TAG TAG
opel astra vectra zafira corsa golf 2 3 4 5 6 audi passat bora audi citroen fiat peugeot .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim