OPEL VECTRA 2.0 GT, 1990

Shitet nga: Njazi Rexhepi 10 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

890 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Opel Vectra GT 2.0 benzin

Vetura shitet nga pronari dhe eshte i mirembajtur rregullisht qe 10 vite ne Servis te Opelit ne Prishtine.
Kam dokumentacion te ruajtur te mirembajtjes.
I ka te kaluara 222.000 km.
Ne gjendje shume te mire pune.
Ka regjistrim per 1 vit te plote deri ne Prill 2016.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne tel, sms apo viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim