OPEL ZAFIRA 2.2 DTI -03

Shitet nga: flori 05 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES OPEL ZAFIRA 2.2 DTI VITI I PRODHIMIT 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT POSEDON:7 ULSE.KLIM .ABS.AIRBAG.HIDROLIK.CENTRALL.FELLNE ME GOMA TE DIMRIT .REGJISTRIM 7 MAUJ PER ME SHUM NE NR 045 573 840 044 260 162 045 696 581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim