OPEL ZAFIRA 2,2DTI OPC -04 u shit FLM Merrjep

Shitet nga: zafira 05 Krr 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel zafira 2,2dti 7ulse
. model OPC.
klimatronik
.vebasto
.dvd,
navi
,2tv mrapa
.karika lkur dhe me nxemje
.4gjomat me rryme
,xenon
.tempomat
.senzora parkingi dhe kamer para dhe mrapa me rekording deri 20 minuta
bordkomjuter,full full exttra.unikat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim