OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI -06

Shitet nga: lulzim 16 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI eshte i ardhur nga zvicrra (CH) un jam shoferi i pare ne RKS eshte 2005 ne fund te dhjetorit llogarite si 2006 eshte e regjistruar 1 vit, punon shum mir nuk e ka asnje defekt motorrin e ka ECO TEK eshte ngjyr e zez metalike, eshte me 7 ulse,

88 KW - 120 PS -- 6 Shpejts
ABS - ESP - Airbag
2 QELSA
Klimatronik - Tempomat - Bortkompjuter
Komanda ne timon
Navi - Cd Player
Gjama Elektrike + Kollor fabrikisht
7 Ulse
Drita te mjegulles
Vetura eshte shum shum e paster Brenda dhe Jasht


Fotot jan origjinale te saj
210.000 Km te kalume me Liber te servisit te rregullt

per me shum kontaktoni ne numrin : 044 179 691 | 049 179 691

Ju Lutem Vetem Bleres Serioz!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim