Opel 95, 1.3, benzin -95

Shitet nga: Enver 24 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe Ndrrohet

Opel 95, 1.3 Benzin

viti1995
3 dyer
benzin
ngjyr e zeze

Eshte RKS,ka rexhistrim deri 10.11.2015
nuk eshte hipoteke

per informata te..

Enver gegaj Klinë.

043846115 dhe 044756323

Bejme Ndrrime me vetura me te medha,dizel,golf,pasat, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim