Opel Antara 2.0 CDTI -08

Shitet nga: Amet 09 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Opel Antara ne gjendje shum te mir,eshte e doganuar me regjistrim.Cmimi i diskutueshem. te kaleara 180.000 km.4x4 automatik aktivizimi me liber servisi km te garantuara.Mund te bejme dhe nderrim me Golf 5


049/168-111

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim