Opel Asra dizel -08

Shitet nga: astra 30 Qer 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura osht ne gjendje te rregullt ka vetem DOGAN ka dhe rrypin dhomzor te nderruarr po edhe servisin e kryer posedon liber te servisit 4gomat te reja etj Auto Sllon Xhafa Hajvali 045684665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim