Opel Astra -1.7 DTI -94

Shitet nga: leotrim 11 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel astra1.7 dti ashte ne gjendje shume te mire,ka regjistrim deri me 12.12.2015 dhe i ka te gjitha servisimet e kryera qe dy jave,rrypin,uljet,filtera te gjith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim