Opel Astra -95

Shitet nga: K.Gerguri 01 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel astra 1.6 Benzin, motori i ndrum 1998 viti i motorit, servisi i kryer,servisimi i frenave dhe ndrimi i gurtneve te reja, Goma te dimrit M+S te reja me fellene shum te rujtne. Vetura osht ne gjendje te rregullt pa nevoj investimi me shpenzime te vogla. Vlen te theksohet se nuk esht Hipotek. Regjistrim deri me : 10-2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim