Opel Astra 1.4B 2007

Shitet nga: Florimi 06 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Opel Astra 1.4B 2007, ka klime, abs, 4 dyer.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim