Opel Astra 1.6 benzin -98 me 1 vit regjistrim

Shitet nga: shpend 14 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes OPEL ASTRA 1.6 benzin,

Vetura eshte gjendje perfekte, e ardhur nga Zvicrra ne vitin 2006, Ka pajisjet Air Condition, ABS sistem,
Air Bag. Gomat e reja te veres, si dhe Gomat e dimrit i ka te perdorura vetem 1 dimer.
Astra ka 1 vit regjistrim deri ne Janar 2016. Shpenzimet i ka shume te vogla 6 L ne rruge te hapur, 8,5 L Urban.


Pres bleres serioz.

Kontakto: Tel & VIBER

045 321 966 &
049 300 423


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim