Opel Astra 1.6 benzin

Shitet nga: Alban 18 Pri 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 790 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Opel Astra 1.6 benzin, shume e ruajtur me liber servisi, gjamat elektronik, e ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire, 10 muj regjistrim, me goma te dimrit dhe veres, nuk eshte ne hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim