Opel Astra 1.7 Dizel -06

Shitet nga: Blerimi 25 Shk 06:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel astra 1.7 CDTI (TI te kuqe) vetura esht ne gjendje perfekte dhe teper e ruajtur

Vetura posedon
*Viti i prodhimit muajin e 11.2006
*Liber te servisit
*Nderruesim manual 5 shpejtsi
*Klimatronic
*Drita mjegulles
*Cd-player
*Tempomat
*2 qelsa
* 2 par goma te veres dhe te dimrit te reja
*Mbyllje qendrore
*Fellne r17 shum te bukura original opel
*Gjysem lekur
*Pulla ne timon
*Vetura nuk ka nevoj per investim esht tip top
### viber +38649355337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim