Opel Astra 1.7 cdti -06

Shitet nga: shuhab krasniqi 17 Pri 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura opel astra 1.7cdti me ti te kuqe ne gjendje perfekte dhe me shum paisje extra dhe dy pal goma
Pa hipotek
Me sigurim ni vit
Regjistrimi i ka kalu qe ni muj
Kilometra te garantume me liber servisi

Nuk eshte veture e tregtarve dhe as per tregtar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim