Opel Astra 1.7 dizel -04

Shitet nga: Opel astra 14 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ndrrohet opel astra 1.7 diesel xhysum lkur klima tronic navigacjon te madh cd shanzher 6 copa ne xhendje te mir teknike dhe optike guma te reja me fellne dy qelsa ndrrim i munshum vetum me kombi per udhtar me klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim