Opel Astra 2006 -06

Shitet nga: Lavdim 27 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Opel Astera 1.9 CDTI 125PS
Viti i prodhimit 2006
I doganuar ne muajin dhjetor 2014
Vetura eshte e importuar nga CH
Vetura eshte ne gjendje te rregullt me liber servisit

Klimatronik
Senzor parkingu
Senzor shiju
Senzor ne pasqyre
Tempomat
Bordkompjuter
Ulse gjysme likur
Komanda ne timon
6 shpejsi + rikferci
Pasqyre elektronike
1 qels
Fellne te foorta
Gomat e reja te dimrit dhe te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim