Opel Astra H 1.6 Twinport Benzin -05

Shitet nga: Fidan Sadiku 14 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte ne gjendje te rregullt, i posa bere servisi i vogel, ndrrimi u ules dhe filterave, eshte me tabela te serbise dmth VR i presheves ka regjistrim deru ne muajin dhejtor, asyeja e shitjes vetem deshir me e ndrru veturen... mund te kontaktoni edhe ne viber po ne te njejtin numer qe eshte i cekur +37745601859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim