Opel Astra USHITT

Shitet nga: sadulla 05 Pri 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OPEL ASTRA
Shes Opel Astra G 1.6 Benzin
- ne gjendje shum te mire teknike dhe optike, shum i rujtun dhe te gjitha serviset e kryera me rregull te serviset e autorizuar te opel.
- 1 vit regjistrim deri ne mars 2016
- goma te mira te reja
- bateri (akumulator) edhe 5 muj garancion
- Klim
-airbag
- servo.
- mbyllje qendrore
- gjamat me rrym
- Pasqyre elektronike
- bord komojuter
- radio cd funksionale
- timoni levizes posht lart
- filtrues ajri mrenda vetures
- enterier shum te ruajtur dhe te paster
- goma te reja te dimrit plus te veres me bandasha
Nuk ka nevoj per asnje investim
pres bleres serioz

Cmim i negociueshem


Kontaktoni 044800076 OSE IPKO 049696937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim