Opel Astra me klim -94

Shitet nga: driton 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel astra 1.6 me klime benzin plin me 1 vit regjistrim te plote.Vetura posedon abs airbag centrall hidraulik 4 goma te reja te njejta baterin e re me 30 muaj garancion poashttu plinin e kam vendosur tani posedoj edhe fletgarancionin e tij(shih fotot) nuk eshte ne hipotek dhe nuk ka nevoje per investime sepse i ka te gjitha te reja.poashtu posedon kompjuterin qe tregon per gjendjen e vetures temperaturen hargjimet etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim