Opel Astra me klim 1.6 benzin plin -94

Shitet nga: driton 21 Mar 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes opel astra me Klim 1.6 benzin plin me 1 vit regjistrim te plot ka 4 gomat e reja te njejta akumulatorin e ri me 30 muaj garancion ka abs mbyllje qendrore hidraulik airbag trapin e ka shume te mire kabllat dhe kandelat e reja plinin e sapo vendosur me nje fjal tip top ska nevoj me investu asnje cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim