Opel Calibra 2.0

Shitet nga: I. Xhakalija 19 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Opel Calibra 2.0 ështe ne gjendje te rregulllt Ka regjistrim 1 vit. Ka Klim ka Abes Pasqyren me Nxemje Karriget Me Nxemje Timonin Hidrualik Lëviz ne 3 anë. Eshte shum i Rujtu dhe është me Benzin si dhe
Bëjme ndrrim me Golf 5
.....:::::><:::::.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim