Opel Corsa -03

Shitet nga: Zxx 23 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
corsa eshte ne gjendje shum te mir me ka ardh prej ch ka ala regjistrim corsa eshte si ne foto sh e ruajtur shum mir ka dy goma te dimer dhe dy te veres per me shum info thirni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim