Opel Corsa -09

Shitet nga: Ardi 14 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel corsa benzin 1.6.
corsa ka keto karakteristika.
Klim ,Abs,timon hidraolik, muzik,centrall.
Shpenzime ka shum te ulta .
10 euro -144km.
Mbrenda si dhe jasht esht i rujtun siq shihet edhe ne foto.

Qmimi pa ndrrim 1800.
Me ndrrim 1900.

Numrat kontaktus 049553168 dhe 045203965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim