Opel Corsa 1.2 benzin -93

Shitet nga: Edmond 18 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Opel corsa 1.2 benzin me 10 muaj regjistrim.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e ka te sapo kryer servisin .
Per me shum ne 0037744274490 +Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim