Opel Corsa 1.7 CDTI -04

Shitet nga: sokol gashi 19 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Opel corsa 1.7 cdti -- (TI--t'kuqe) RKS deri me 11.2015 Klime Fellne 2 pal goma, te dimrit dhe veres Abs Esp Vetura eshte ne gjendje te mir mekanike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim