Opel Corsa C 1.4 -02

Shitet nga: Ilmi Pacolli 19 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Opel Corsa C 1.4. Viti i prodhimit 2002. Kilometra 211 834. Vetura ëshë ne gjendje shum te mir Teknike dhe Opktike.

DOGANEN dhe HOMOLIGIMIN e ka te paguar,e regjistruar ne KS.

Per me shum kontaktoni +377 44 237 853 +386 49 305 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim