Opel Movano -01

Shitet nga: opel movano 07 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Opel Movano, viti i prodhimit 2001, 2.8 DTI, ngjyre te kuqe me targa te huaja, i pa doganuar, me 6 ules dhe transporter, pa xhama fabrikisht, pesha e lejuar deri ne 3.5 ton, shume i ruajtur ne gjendje shume te mire, vetura gjendet ne prishtine, qmimi sipas marreveshjes, dokumentacioni ne rregull, mund te doganohet menjehere, 045-804-051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim