Opel Signum -05 AUTOMATIK Ndrrim i mundshem

Shitet nga: opel signum 2.2 RKS 05 Bojm Ndrrim 07 Krr 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Opel signum
Viti Prodhimit 2005
Motorri 2.2 Disel
Edhe 1 vit regjistrim
92 Kv 125 Pss
Automatik +Tip tronik
Drita Xenon Bi Xenon
Drita Te mjegulles
Ndriqim Ne Kthesa
Ngjyr e Kalter e Mbyllt Metalike
Fellne 17 Coll Me Guma Te reja
Shpenzimet e vogla
Karriket Gjysem Lekur
Radio Cd Fabrikisht
Komanda Ne Timon
12 X Airbag
Abs
Esp
Klimatronik
Amortizerat e Bllokum Sport
Gjamat e zi fabrikisht
Mbajtse dore Para dhe Mbrapa
4 Gjamat Elektronik
Snzora ne Goma
Pasqyre Elektronike
Board Computer
Senzor Shiu
Tepomat
Dy Par Goma
Te Veres 17 +Dimrit 16
Full Full Opcion
Ju Faliminderit Per mirkuptim
Bojm edhe : Ndrrim me Mercedes e 320...Mercedes e 280 VW Tauran TDI .. Audi A4 2.0 S-line ... Audi A6 3.0 ... Passat 3c. 2.0... etj ja vlen me mar kerrin asht teper i rujtem ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim