Opel Signum (2004) 2.0, Pa plumb/Turbo -04

Shitet nga: Opel Signum 14 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte manual dhe ka 6 shpejtesi. Eshte e servisuar rregullisht dhe punon shkelqyeshem. Eshte shume komfort, ndeze ne vend/pa problem dhe ka nje shpejtesi te papare. Eshte e shkelqyeshme per udhetime ne autostrade. 220,000 KM i ka te kaluara ne Zvicer dhe tani ka gjithsejt 240, 000 KM.

Vetura posedon ulese gjysem-lekure, air condition, gjama te erret, dritare automatik, mbyllje me central, alarm/de-mobiliser, radio/CD dhe fellne te mira.

Ka gomat e dimrit te cilat jane perdorur me pak se 5,000km dhe ato te veres te cilat jane perdorur me pak se 10,000km.

Vetura eshte e pa-doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim