Opel Signum 2.2 -03

Shitet nga: sokol 07 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
shes opel signum 2.2 diesell , vetura eshte ne RKS dhe ne gjendje te shkelqyer , posedon navigation , sensora , klimatronik , komandat ne timon , uleset me nxemje , air bag dhe shum veti tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim