Opel Tigra

Shitet nga: andri 13 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
OPEL TIGRA TUNING E MODIFIKUAR E GJIHA SI JASHTE ASHU DHE BRENDA ME IMPJANT MUZIKE N DYER DHE ME AMPLIFIKAORE E TOTAL KA 3.000 WAT ,,DISQE ALUMINI SHUM BUKUR GOMA 16*=(TE MODIFIKUARA )SEDILJE MESHINI TE KUQE .,DY MARMITA DHE ZHURME E MODIFIKUAR SHERBIMII I BERE PARA 1 MUAJI ,TE GJITHA TE NDRUARA VAJ FILTRA .SHITET 1400 EURO E PADISUUESHME ,HARXHON 5.5 LITRA NE 100 KLM CMIMI NUK DISKUTOHE VETEM MUZIKA SHKON 500 EURO


makina ndodhet me shqiperi tirane me targa aa
kontatkt me e mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim