Opel Vectra -98 qmimi fiks:570 euro

Shitet nga: pronari 18 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES OPEL VEKTRA 1.6 BENZIN SUME EKONOMIKE DHE NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GOMA SHUME TE MIRA ETJ.ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA.QMIMI ESHTE :570 fiksNUMRI KONTAKTUES :045 804 239.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim