Opel Vectra -90

Shitet nga: opel vectra 17 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 144 EUR

Komuna: Prishtinë
shes opel vectra e vitit 1990 shum ne xhendje te mir benxin plin shum e shtrengume dhe shum e rujme me 1. vit rixhistrim te plot kerri meni fjal asht tip top ska nevoj per asni investim ne ta goma te reja shum ne xhendje te mir xhamat e par me rrym centrall shiber qmimi 1150 ero qmimi pak i diskutushum kush eka me marr pre nevoja familjare kerr mat mir se besoj se keni me xhet ne ksi xhendje mundeni me ardh me pa dhe dote bindeni vet ju mirpresum ne qdo koh numrat per kontakt jan kta 044 404 693 049 377 696 ju mirpres blers serioz sms mos dergo se nuk i kthej edhe me ndrrim mujm me hy me kerre mate dobta se pare pome duhen ma shum jam i ineresum me shit me pare po sido qoft marrveshja kerri ja vlen te ceket sa ne hipotek as borq kerkun kerri asht ne emrin tim mujm me ba fill bartjen te pronari ri ju flm per mir kuptim rixhistrim ka deri me 23-02-2016 ni vit te plot gati pa ni jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim