Opel Vectra -93

Shitet nga: ________ 07 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel vectra 1993 plin benzin 2.0 motorri me garancion prej opel rafunes i sapo vnuar ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike e regjistruar rks fellne me 5 shtrafa goma dimri full ekstra per me shum na kontaktoni ne nr e telit qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim