Opel Vectra 1.6 -01

Shitet nga: opel 03 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
opel vectra anglez 1.6 benzin viti 2000 regjistrim deri ne funt te muajit te 7 me klim-centrall-ABS-gurtne te reja te parat si dhe te mramat per investim nuk ka asnje cent ...ndrrim i mundshem me ndonje vetur Automatik...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim