Opel Vectra 2.0 Benzin + Plin te dyja i Funksion..

Shitet nga: Muli 19 Shk 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Opel Vektar 2.0 Benzin plus Plin dyjat i funksionojn mire

Rexhistrim ne RKS deri 13 Mars 2015

Verejteje

2 amortizerat e mram duhet me ju ndrru dhe okullumatorin e ka te dobet
qmimi 450 euro i diskutushum

muni me kontaktu ne vaiber : +38649459285

Vetura gjindet ne Fush Kosove te AL trade - Rruga e Uglares banesat e reja te tregetise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim