Opel Vectra B, VP 11/95 -95

Shitet nga: albin 05 Pri 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES Opel Vectra B 1.8 , 16V, Viti i prodhimit 11/95, benzin. Makina eshte ne gjendje te mire dhe e mirembajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim