Opel Vectra C-GTS

Shitet nga: Fadili 20 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura në gjendje shumë të mirë, full extra. Vetura është shumë e kompletuar nuk i mungon asgjë, me një fjalë është për merakli: klimatronik, tempomat, ulëset gjysëmlëkur, fellne të alumini 17" origjinal, goma të reja të verës continental, motorin 2.2 me zinxhir, regjistrim deri ne fund te dhjetorit, me një fjalë është tip top. Për më shumë kontaktoni në tel: 044300083,049300083 dhe 045300124.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim