Opel Vectra GTS 2.2 DTI -03

Shitet nga: Fidan 05 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Opel Vectra GTS 2.2 DTI
Posedon:
Fellne me goma te veres,
Fellne me goma te dimrit
Xhama te erresuar
Xhamat me perde
Navigacion
Tempomat
Kuken per terheqje me 3 qelsa rezerve
Drita Xenon
Enterierin Crom
Vollanin me 3 shtylla
Komanda ne Vollan
CD-player
CD-Changer me 4 CD-ja
Ambient Light brenda
Drita te kembet tek te gjitha uleset
I sapo servisuar komplet,
Zamajac, llamell dhe korp, te REJA, pumpa e ujit e ndrruar para 15.000KM
Motorrin me zingjire
Nuk ka as nje vrejtje as ne trap, as ne motorr, edhe eshte ne gjendje shum te mire teknike.
I regjistruar deri me 17.10.2015 + TPL Plus.
NUK ESHTE HIPOTEK
Arsyja e shitjes eshte nevoja per veture me te madhe.
Nuk kerkon as nje investim qe duhet bere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim