Opel Vectra GTS 2.2 dti -03

Shitet nga: ILIR 09 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
-MODELI I VETURES GTS 2.2 DTI OPEL VECTRA ECO TEC MOTORR ME ZINXHIR.

-VETURA I POSEDON LIBER TE SERVISIT KOMPLET SERVISIMET E KRYERA NE SERVISIN E OPELLIT --"DUGI".

-BOARDCOMPUTER

-KLIMA 2 ZONALE

-XHAMAT PARA DHE PAS ANTIFLEX

-XHAMAT ELEKTORNIK PARA DHE PAS

-ABS

-ESP

-AUTOMATIK

-INTERIERIN CROM

-INTERIERIN SHUM TE PASTERT

-MBYLLJE QENDRORE

-KOMANDA TIMON

-TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL

-VITI I PRODHIMIT FUNDI 2002

-FELLNE TE BUKURA TE MODELIT GTS

-GOMAT E DIMRIT TE REJA ME BANDASHA 15.

-FELLNE 17-SHE ME GOMA TE VERES.

-GJYSME LEKUR INTERIERIN

-CD CHANGER
TAG TAG TAG TAG TAG TAG
OPEL ASTRA ZAFIRA VECTRA CORSA GOLF 2 3 4 5 6 AUDI PASSAT BORA CITROEN MERCEDES CDI BMW.FIAT PEUGEOT FORD TOURAN TOUREG. GOLF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim