Opel Vectra GTS 2.2DTI -03

Shitet nga: Fidan 07 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Opel Vectra GTS 2.2 DTI Posedon: Fellne me goma te veres, Fellne me goma te dimrit Xhama te erresuar Xhamat me perde Navigacion Tempomat Kuken per terheqje me 3 qelsa rezerve Drita Xenon Enterierin Crom Vollanin me 3 shtylla Komanda ne Vollan CD-player CD-Changer me 4 CD-ja Ambient Light brenda Drita te kembet tek te gjitha uleset I sapo servisuar komplet, Zamajac, llamell dhe korp, te REJA, pumpa e ujit e ndrruar para 15.000KM Motorrin me zingjire Nuk ka as nje vrejtje as ne trap, as ne motorr, edhe eshte ne gjendje shum te mire teknike. I regjistruar deri me 17.10.2015 + TPL Plus. NUK ESHTE HIPOTEK Arsyja e shitjes eshte nevoja per veture me te madhe. Nuk kerkon as nje investim qe duhet bere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim