Opel Vectra b 2.0 16v -98

Shitet nga: Dejan 28 Pri 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Car është në gjendje të shkëlqyer , siç mund të shihet në foto , e bërë një shërbim të madh , vaj zëvendësuar një muaj më parë , ka gaz sekvent dhe vërtetim bërë , 4 goma të reja, Digital kontrollin e klimës, Traction Kontrollit TC , e largët mbyllje qendrore , CD , dritare të ngjyrosura .. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim