Opel Vectra benzin gas 2.0 16v -98

Shitet nga: Dejan 05 Pri 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina është në kushtet shtesë siç shihet në foto , e bërë një çantë të madhe të shërbimit , vaj zëvendësuar një muaj më parë , bëri gaz sekvent ka një çertifikatë . Makinë nuk bën investimet, të mundshme çdo kontroll . makinë ka ESP dhe Traction Control System , kompjuter udhëtim , ajer te kondicionuar digjitale, CD, dritare pushtet , mbyllje qendrore dhe të largët .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim