Opel Zafira -06

Shitet nga: agim rexha 03 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura osht esapoardhur nga xhermanija osht shum ne xhendhe te mir teknike dhe optike posedon liber te servisit ka senzora te parkimit para mrapa 6 shpejsi ponoram tavanin 7 ulse navigacjon dvdi senzora per goma senzora per shi senzora per drita osht full ekompletune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim