Opel Zafira 1.9 CDTI, 5+2 ulese, klimatronik, te..

Shitet nga: AK 10 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, ka 204000 km, 6+1 shpejtsi dhe regjistrim deri ne Nentor 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim